Estetik Diş Hekimliği

Dent Hekim
Estetik Diş Hekimliği Estetik Diş Hekimliği

Günümüzde birçok hasta, ağız sağlığının estetik açıdan iyileştirilmesi niyetiyle diş hekimliği yöntemlerini talep etmektedir. Estetik tedavide amaç hastaya canlı ve inanılır bir görünüm veren geliştirilmiş ancak doğal bir görünüş kazandırmak olmalıdır. Günümüzde genel kanıya uygun olarak bu süreçte yüzün, dudakların, diş etinin ve dişlerin tümünün değerlendirilmesi ve analizi göz önünde bulundurulmalıdır. Dent Hekim Klinikleri’nde doğal estetiği oluşturmak için hekimlerimiz, sizleri bütünüyle dikkatli bir şekilde değerlendirecektir.

Diş beyazlatma

Estetiğin öneminin artması ile diş renklenmeleri daha ilgi çekici hale gelmiştir. Bu sebeple son yıllarda, diş beyazlatması estetik diş hekimliğinin en hızlı büyüyen bölümlerinden birisi haline gelmiştir. Estetik seçeneklerin artması ile sigara, kahve, çay vb sebeplerden dolayı oluşan diş renklenmesi estetiği bozan problemlerin çözülmesi için daha fazla talep oluşturabilir. Beyazlatma, genelde hidrojen peroksit veya karbamit peroksit ile hem evde, hem de muayenehanede uygulanabilir. Dent Hekim Klinikleri’nde dişlerinizin 3 tona kadar beyazlaması için sizleri bekliyoruz.

Hollywood gülüşü

Günümüz dünyasının güzellik standartları arasında kendine güveni artıran ve çevremizdeki insanların ilk fark ettiği büyüleyici gülümsemedir.

Işıltılı bir gülümseme herkesin hayalidir, bu nedenle herkes Hollywood yıldızlarının gülümsemelerine benzer mükemmel bir gülüş elde etmek için mümkün olan en iyi diş tedavilerini aramaktadır.

Dent Hekim Klinikleri, göz alıcı ve büyüleyici bir gülüşe sahip olmak için en uygun tedavileri sunar.

Dental seramik kaplamalar

Seramik kaplamalar(zirkonyum, porselen, emax vb.), harika bir gülümseme sağlayabilen doğal görünümlü bir kozmetik tedavidir.

Bunun yanı sıra, dişler arasındaki boşlukların kapatılmasına, düzensiz boyutlarına, çapraşıklıklara, diş renginin düzeltilmesine ve kırık dişlerin onarılmasına yardımcı olur.

Dent Hekim Kliniklerinde, doğal görünümlü, uzun ömürlü, en yeni ve en kaliteli kaplama çeşitlerini kullanarak farkımızı ortaya koyuyoruz.

consultant

Daha iyisini hak ettiğinize inandığımız için.

danışma
Dent Hekim

Gelişmeleri takip ederken, mükemmel diş bakımı sağlamada zorluklarla karşı meydan okumak ve en yüksek uygulama standartları ile dürüstlük ve profesyonel mükemmellik içinde hizmetlerimizi sunmak.