Diş İmplantları

Dent Hekim
Diş İmplantları Diş İmplantları

İmplant, herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerin, fonksiyon ve görünüşünü tekrar kazandırmak amacıyla, kişinin çene kemiğine yerleştirilen, kişinin vücuduna uygun olan malzemeler kullanılarak yapılan, yapay diş kökü olarak adlandırılmaktadır. Modern diş hekimliğinin en önemli amaçlarından biri hastanın normal kontur, fonksiyon, estetik, konuşma rahatlığı ve sağlığına kavuşturulmasıdır. Hastaların büyük bir kısmı kullanım kolaylığı başta olmak üzere, doğallığı, psikolojik olarak hastada bütünlük duygusu yaratması gibi birçok faktör nedeniyle implant protezleri tercih etmektedir.

Her vakanın kapsamlı incelenmesi ve malzemelerden başlayarak şekil ve renklere kadar en küçük detayların seçilmesi Dent Hekim Klinikleri olarak bizi diğerlerinden ayıran husustur.

Anında implant uygulaması

Dişin çekildiği seans hemen implant uygulanması ve üstüne diş yapılması demektir. Anında implant yapmak için dişte bir enfeksiyon bulunmamalı ve uygulanacağı bölgede yeterince kemik olmalıdır. Diş çekiminin de olabildiğince az travmatik yapılması ve ihtiyaç durumunda implantın çevresine kemik tozu ilavesi gerekir.

consultant

Daha iyisini hak ettiğinize inandığımız için.

danışma
Dent Hekim

Gelişmeleri takip ederken, mükemmel diş bakımı sağlamada zorluklarla karşı meydan okumak ve en yüksek uygulama standartları ile dürüstlük ve profesyonel mükemmellik içinde hizmetlerimizi sunmak.