Ortodonti

Dent Hekim
Ortodonti Ortodonti

Ortodonti, dişlerin ve çenelerin konumlarını ve birbirleriyle olan ilişkilerini düzelten bir diş hekimliği dalıdır. Ortodontik tedavinin faydaları ağız sağlığı, daha iç rahatlatıcı bir görünüm ve düzgün diş fonksiyonunun yanı sıra ağız kokusu gibi sorunlara neden olan çapraşıklık sorunlarından kurtulmayı kapsar. Ortodontik tedavilerinizi yaptırmak için Dent Hekim Kliniğimiz’deki ortodontistimiz sizleri bekliyor.

Geleneksel Ortodonti

Geleneksel ortodonti, çapraşıklık veya dişler arasındaki boşluk gibi diş problemlerinin düzeltilmesini ortodontik teller vasıtasıyla yapar. Ortodonti her yaş grubuna hitap eden bir tedavi yöntemidir.

Şeffaf Ortodonti

Invisalign olarak da bilinen şeffaf ortodonti, estetik açıdan ve küçük diş problemlerinin tedavisinde çok kullanışlıdır.Dent Hekim Klinikleri’nde en küçük detaylara dikkat ediyor, siz değerli hastalarımızın talep ve isteklerine özel önem veriyoruz.

Protetik Diş Tedavisi

Protetik diş tedavisi, eksik dişler ve diğer ağız yapılarının yerine yerleştirilen ağız fonksiyonunun sürdürülmesine imkan veren diş hekimliği dalıdır. Sabit ve hareketli olmak üzere iki tür protez vardır. Diş protez uzmanlarımız estetik kaygınızı ve doğru tedavinizi göz önünde bulundurarak sizin için en iyi protez tipini seçmenize yardımcı
consultant

Daha iyisini hak ettiğinize inandığımız için.

danışma
Dent Hekim

Gelişmeleri takip ederken, mükemmel diş bakımı sağlamada zorluklarla karşı meydan okumak ve en yüksek uygulama standartları ile dürüstlük ve profesyonel mükemmellik içinde hizmetlerimizi sunmak.